Postadress:
RISE Processum AB
Box 70
891 22 Örnsköldsvik

Besöksadress:
Hörneborgsvägen 10, Domsjö

Hitta hit: Karta

Telefon och Fax:
Växel: 010-516 67 50
Fax: 0660 759 81

Faktureringsadress:
RISE Processum AB
c/o RISE Research Institues of Sweden
Box 857
501 15 Borås

Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Organisationsnummer:
556641-7357

E-post:

Björn Alriksson 010-516 67 53 bjorn.alriksson(at)processum.se
     
Jonna Almqvist 010-516 67 70 jonna.almqvist(at)processum.se
     
Sören Back

010-516 67 64

soren.back(at)processum.se

Lisandro Bernardo

010-516 67 66

lisandro.bernardo(at)processum.se

Per Bjerndell

010-516 67 69

per.bjerndell(at)processum.se

David Blomberg Saitton

010-516 67 54

david.blomberg(at)processum.se

Ing-Mari de Wall

010-516 67 58

ing-mari.dewall(at)processum.se

Julia Forsberg

010-516 67 51

julia.forsberg(at)processum.se

Tomas Gustafsson

010-516 67 67

tomas.gustafsson(at)processum.se

Magnus Hallberg

010-516 67 63

magnus.hallberg(at)processum.se

Andreas Hörnberg

010-516 67 52

andreas.hornberg(at)processum.se

Jonas Joelsson

010-516 67 60

jonas.joelsson(at)processum.se

Carolina Jogner 010-516 67 32 carolina.jogner(at)processum.se
     
Emma Johansson

010-516 67 55

emma.johansson(at)processum.se

Karin Johnson

010-516 67 68

karin.johnson(at)processum.se

Caroline Lindberg

010-516 67 71 caroline.lindberg(at)processum.se

Roger Molinder 010-516 67 77 roger.molinder(at)ri.se
     
Oskar Nilsson 010-516 67 73 oskar.nilsson(at)processum.se
     
Thomas Nordlander 010-516 67 56 thomas.nordlander(at)processum.se
     
Hanna Saitton 010-516 67 74  hanna.saitton(at)processum.se
     
Anneli Sundman 010-516 67 72 anneli.sundman(at)processum.se
     
Jennie Söderström

010-516 67 59

jennie.soderstrom(at)processum.se

Yvonne Söderström Nordin

010-516 67 65

yvonne.soderstrom(at) processum.se

Liselotte Uhlir

010-516 67 62

liselotte.uhlir(at)processum.se

Anders Wallenius 010-516 67 31 anders.wallenius(at)processum.se
     
Gunnar Westin

010-516 67 57

gunnar.westin(at)processum.se



Om du är osäker vem du söker, skicka epost till info(at)processum så hjälper vi dig att vidarebefordra din fråga.


RISE Processum AB
Box 70, 891 22 Örnsköldsvik
Tel: 010-516 67 50
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.